Ayshan Moda’nın En Kaliteli Toptan Etek Modelleri

Tesettür giyimde ferace, elbise, takım, kap, kot, tulum, kaban, şal, etek, trençkot, abaya, pantolon ve tunik ne kadar önemliyse aynı şekilde etek de çok önemlidir. Tesettür giyimin bir diğer modası ise etektir. Etek giyildiğinde sadece alt olarak ya da direkt takım olarak kombinlenir. Tesettür giyim modasında önemli bir yere sahip olan etek, her sene olduğu gibi tesettür giyim modasında yerini korumaktadır. Eteğin üzerine salaş hırkalar, kazaklar ve yine salaş gömlekler kullanarak yapılan kombinler her sene kadınların birbirlerinde beğendiği kombinleme şekli halinde.

002 klos bebe mavisi etek e25bdc

Halen daha tesettür giyimde çok önemli yere sahip olan eteklerle kombin yapabilmek çok kolaydır ve dikkat çekici olması da kadınların eteğe olan ilgilerini arttırmaktadır. Gösterişli bir topuklu ayakkabının üzerine topuklu ayakkabı kadar gösterişli bir eteği giydiğiniz zaman gittiğiniz davette ya da organizasyonda dikkatleri hızlıca üstünüze çekebilirsiniz.

Her alınan giyim ürününde olduğu gibi toptan olarak ürün almak fiyatları daha da aza indirgeyecektir. Ayshan Moda’nın en kaliteli toptan etek modellerini gördükten sonra mutlaka hepsini denemek isteyeceksiniz. Tesettür ürünleriyle ilgili toptan satış konusunda en iyi toptan giyim sitelerinden biri haline gelen Ayshan Moda toptan etek satışı konusunda en iyilerden biri. Toptan ucuz etek fiyatlarına bakmak doğru adrestesiniz. Toptan giyim sitelerinin en başında gelen Ayshan Moda bu alanda diğer firmalara oranla sektöre yaptığı girişin erken olmasının etkisiyle en iyi toptan giyim sitelerinin başını çekmektedir.

Ayshan Moda Etek ve Etek Takımı Modelleri

Uygun fiyatlarının yanı sıra şıklık ve sadeliğin içinde bulunduğu etek modelleri piyasanın en iyi toptan giyim sitelerinden biri halinde olan Ayshan, motif desenli etek takımı, volanlı fırfırlık etek, kloş etek, mila etek takımı, lavin etekli takım olmak üzere birçok farklı çeşidiyle toptan etek giyiminde ön plana çıkmaktadır. Toptan ucuz etek fiyatlarında bir paketin içerisinde 7 adet ürün bulunurken her bir etek ve etek takımı için 38 beden ile 50 beden arasında büyüklük oranı değişim göstermektedir. Ayshan Moda’nın en kaliteli toptan etek modellerini satın almak oldukça kolay.

Etek Kombinleri

Genel olarak etekle yapılan tesettür kombinlerinde kadınların şıklığa ve sadeliğe önem verdiği görülmüştür. Yine aynı şekilde sade bir topuklu ayakkabı üzerine giyilen eteğin üstüne şaşalı bir bluz yerine tek renk düz bir üst giyim ürününün tercih edildiği gözle görülmektedir. Başörtüsü yerine ise genel olarak şal tercih edilen etek kombinlerinde kadınlar yanlarına aldığı çantayı da minimal bir görünümde tutmayı severler.

Etek takımıyla yapılan kombinlerde ise üstüne uygun bir şalı daha güzel gören kadınlar, yine normal etek kombininde olduğu gibi sade bir topuklu ayakkabı kullanarak o günün dış giyimini tamamlamış olurlar. Ayrıca eteğin ayakta bitiş kısmına da ayak bileğinde zarifliği temsil eden halhal takarak aksesuarın verdiği o güzel etkiyi de yakalarlar.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir