iPhone 11 64 GB Fiyatları

iPhone 11 64 GB Fiyatlari

Apple markası 1 Nisan 1976 yılında Steve Jobs tarafından kurulmuş olan bir markadır. Apple markası bünyesinde birçok teknolojik ürün bulunmaktadır. Bu ürünler arasında telefon, tablet, bilgisayar, televizyon, saat, kulaklık bulunur. Bu ürünler birçok kullanıcı tarafından beğenilir ve kullanılır. Ürünler arasından rağbet gören modellerden biri de iPhone 11 64 GB olur. Estetik görüntüsü ve kolay kullanımı ile telefon arayışında olan kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Bu model 10 Eylül 2019’da piyasaya sunulmuştur. iPhone 11 64 GB fiyatları ürünün rengine, hafızasına göre farklılık gösterir. İphone 11 modelinin pro modeli de bulunur. Bu iki model arasında fiyat farkı mevcuttur. Çünkü her modelde farklı özellikler vardır. Kullanıcılar Cimri.com’u ziyaret ederek modelleri inceleyebilir.

iPhone 11 64 GB Fiyatlarını En Uygun Fiyatlar İçin Cimri.com’da Karşılaştır

iPhone 11 64 GB uygun fiyata satın almak isteyen kullanıcılar, ürünlerin fiyatları için en ucuz iPhone 11 Cimri.com’da karşılaştırma yaparak uygun fiyata satış yapan bir satıcı bulabilir. Çünkü Apple markasının ürünlerini satan birçok satıcı vardır. Aynı ürün farklı satıcılarda farklı fiyat aralıklarında bulunabilir. Bu nedenle kullanıcılar uygun bir fiyat veren satıcı bulmak için Cimri.com’u ziyaret edip bir inceleme yapabilir. iPhone 11’de altı farklı renk seçeneği mevcuttur. Bunlar mor, sarı, yeşil, siyah, beyaz ve kırmızıdır. Farklı renklerdeki ürünlerin fiyatı da birbirinden farklı olur.

iPhone 11 64 GB Nereden Alınır?

iPhone 11 64 GB modelleri farklı fiyat ve özelliklere sahip olur. Her modelin kendine has özelliği, boyutu, rengi vardır. Her modelin ses ve görüntü kalitesi birbirinden ayrıdır. Bu yüzden kullanıcıların ilk olarak bütçesine uygun bir marka tercihi yapması gerekir. Piyasada pek çok marka, model ve özellik bulunur. Bu durum doğal olarak bir kafa karışıklığına neden olur. Kullanıcıların bu durumu yaşamaması için önce bütçe belirleyip sonrasında marka ve satıcı tercihi yapması daha iyi olur. Bu sayede karar verme ve satın alma süreci de hızlanır. Kullanıcılar uygun fiyat veren satıcıları bulmak için Cimri.com’u ziyaret edebilir.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir