Kariyer Gelişiminizde GlobalKariyer İle Öndesiniz

Kariyer gelişimizde bir adım önde olmak için çağın getirdiği bazı donanımlara sahip olmanız gerekecektir. Özellikle ekonomi, teknoloji ve bilişim gibi alanlar şu anda pek çok iş kolu için büyük bir önem ifade etmektedir. Personellerinin bu alanlarda kalifiyeli olması şirketlere de değer katmaktadır. Durum böyle olunca şirket içi eğitimler de bu yönde olmaktadır. İş başvurularında aday personellerde de bu özellikler aranmaktadır. Global Kariyer, aradığınız mesleki ve kurumsal eğitimleri bulabilirsiniz. Yüz yüze ve online eğitimler olarak tercih de edebilmektesiniz.

Kariyer Gelisiminizde GlobalKariyer Ile Ondesiniz
Kariyer Gelisiminizde GlobalKariyer Ile Ondesiniz

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Mesleki ve Kurumsal Eğitimler

Sadece kariyer için değil yaşam boyu öğrenebilirliği sürdürmek isteyenler de mesleki ve kişisel eğitimler sayesinde bunu sağlayabilir. İlgi alanlarına göre onlarca farklı eğitim tercih edilebilmektedir. Eğiticinin Eğitimi, Agile Eğitimi, Grafik Tasarım Eğitimi, Microsoft İleri Excel Eğitimi, Sertifikalı CEM ve Gizli Müşteri Eğitimi, On Parmak Klavye Eğitimi gibi birçok seçenek vardır. Bilişim sektöründe iş arayışınızda yardımcı olması için ise Bilişim Eğitimleri C++ Programlama Kursu, Robotik Kodlama Eğitimi, Web Tasarım Kursu, KVKK Eğitimi, Yazılıma Giriş Eğitimi gibi eğitimler yer alır. Kurumsal Eğitimler içerisinde de SAP Eğitimi, Analitik Düşünme Eğitimi, Yönetimin Temel Becerileri Eğitimi, Deadline Eğitimi, Telemarketing Eğitimi, Müşteri Memnuniyeti Eğitimi, E-Posta Kullanımı Eğitimi, Etkili ve İkna Edici Konuşma Eğitimi seçenekleri vardır.

Mesleki ve Kurumsal Egitimler
Mesleki ve Kurumsal Egitimler

En Çok Kazandıran Programları Öğrenin

Günümüzde artık her alanda gereken programlar vardır. Bilişim sektörü özellikle gelecek vaat eden sektörlerdendir. Bu anlamda en çok ihtiyaç duyulan programlara hakim olabilmek sizi ileriye götürecektir. Python İle Programlamaya Giriş, Temel Linux Eğitimi, Adli Bilişim Eğitimi, Android Yazılım Kursu, Cisco Kursu, Swift Mobil Programlama Kursu, Microsoft Ağ ve Sistem Kursu, WordPress Eğitimi, Maya Karakter Modelleme ve Animasyon Kursu gibi daha birçok seçenek vardır. Bu programlar hem en çok kazandıran donanımlar olarak bilinir hem de iş bulma noktasında sizi daha avantajlı hale getirir.

Sertifikalı Eğitim Programlarına GlobalKariyer’de Katılın!

Global Kariyer Bilişim Eğitim Merkezi’nde bilişim, mesleki, kişisel ve kurumsal eğitimlere dair birçok seçeneği bulabilirsiniz. MEB Onaylı sertifika hizmeti sayesinde CV’leriniz de daha güçlü olacaktır. Ankara’da eğitim merkez GlobalKariyer, kursiyerlerine yüz yüze ve uzaktan eğitim gibi farklı seçenekler de sunmaktadır. Alanlarında tecrübeli bir eğitmen kadrosuna sahip olan eğitim merkezinde eğitimler sürekli yenilenmektedir. En güncel haberleri takip etmek ve eğitimlerden haberdar olmak için web sayfasını takip edebilirsiniz. Sertifikalı eğitim programlarına GlobalKariyer’de katılım kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkın.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir